Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
PIEROGOWA/WY - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 11/01/2019 08:35:39
5 dni temu
Kancelaria PARTNERZY 鈍iadczy us逝gi w zakresie po鈔ednictwa pracy.
Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klient闚 poszukujemy Kandydat闚 na stanowisko:

PIEROGOWA/WY

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa - Kantyny - Biurowce, Restauracje "Kuchnia Marche" - mo磧iwe lokalizacje ul. Poleczki 33, ul. Ta鄉owa 7, ul. Jana Paw豉 II 22, ul. Plac Europejski 1 (do uzgodnienia z pracodawc)

Opis stanowiska:

- Przygotowywanie, podgrzewanie i gotowanie potraw m帷znych,
- Przygotowywanie farsz闚,
- Ewentualnie przygotowywanie ciast i deser闚,
- Dbanie o czysto嗆 stanowiska pracy

Wymagania:

- Wykszta販enie min. zawodowe,
- Mile widziane do鈍iadczenie na podobnym stanowisku,
- Umiej皻no軼i : przygotowywanie pierog闚, klusek i produkt闚 m帷znych w tym ciast,
- Orzeczenie o stopniu niepe軟osprawno軼i,
- Pracowito嗆, dyspozycyjno嗆, rzetelno嗆,

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie – umowa o prac,
- Mo磧iwo嗆 rozwoju i awansu w strukturach firmy
- Konkurencyjne wynagrodzenie,
- Mi陰 atmosfer w pracy,
- Bezp豉tne, urozmaicone posi趾i,

Ze wzgl璠u na realizowany projekt unijny poszukujemy os鏏 z orzeczeniem o stopniu niepe軟osprawno軼i.

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przes豉nie CV na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl z dopiskiem: Pierogowa/wy lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon.-pi徠ek w godzinach 8.00-15.00

Informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o do陰czenie do aplikacji nast瘼uj帷ej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie przez Kancelari Prawno-Finansow PARTNERZY z siedzib w Gda雟ku (80-219) przy Al. Zwyci瘰twa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporz康zenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (og鏊ne rozporz康zenie o ochronie danych)”.
Kontakt:
Rekrutacja Partnerzy
Telefon:
516-569-300

Ods這n: 22
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl