Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik magazynu W臦TH | Bad Mergentheim | 1700€ - 2100€ - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/02/2019 11:48:12
tydzie temu
Mondi Polska od 2002 roku oferuje prac na terenie Niemiec (nr lic 7268). Ka盥y z 22 oddzia堯w, kt鏎e posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dok豉da codzienne starania, aby dostarczy najlepsz opiek dla naszych pracownik闚 za granic.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Bad Mergentheim
Stawka: 1700€ - 2100€

Firma:
Oferujemy otwarte wakaty w znanej i presti穎wej na ca造m 鈍iecie firmie Wrth, b璠帷ej ikon niemieckiego przemys逝, specjalizuj帷ej si w zakresie produkcji i sk豉dowania materia堯w monta穎wych, mocuj帷ych, narz璠zi r璚znych, elektronarz璠zi oraz chemii technicznej.

Opis stanowiska:
• Sortowanie i pakowanie towar闚 na podstawie zam闚ie
• uk豉danie paczek na paletach
• etykietowanie i zabezpieczanie towaru na magazynie
• praca w systemie dwuzmianowym
• mo磧iwa praca w soboty

Od Kandydat闚 oczekujemy:
• wcze郾iejszego do鈍iadczenia w pracy na magazynie
• podstawowej znajomo軼i j瞛yka niemieckiego
• dok豉dno軼i w wykonywanych obowi您kach
• gotowo軼i do podj璚ia d逝gofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec!
• mile widziane prawo jazdy kat. B a tak瞠 w豉sne auto

Zapewniamy:
• umow o prac na niemieckich warunkach
• atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
• stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
• zorganizowane zakwaterowanie
• pomoc w organizacji wyjazdu
• sta豉 opieka koordynatora
• ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
• podatki odprowadzane w Niemczech
• zwrot za odzie robocz

Stawki podawane w og這szeniu s stawkami brutto.

tel: +48 500 456 300
Wi璚ej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.
Zapozna貫m si z obowi您kiem informacyjnym mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w ka盥ej chwili przys逝guje mi prawo do wgl康u, usuni璚ia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzielon wy瞠j zgod mog wycofa w spos鏏 tak 豉twy, jak jej wyra瞠nie.

Wyra瘸m zgod (zgoda dobrowolna) na wykorzystanie (mojego CV/mojej aplikacji) w przysz造ch lub r闚nolegle trwaj帷ych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firm Mondi Polska.”
Kontakt:
Mondi Polska
Telefon:
500456300

Ods這n: 5
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl